Medewerkers

Staf

Don ten Brink
Directeur

d.tenbrink@torion.nl

Marian Folkerts
Sociaal Werker / Maatschappelijk werker
06 313 79 171
m.folkerts@torion.nl

Jolanda Bloema
Casemanager Dementie (BIG geregistreerd)
06 293 97 620
j.bloema@torion.nl

Margriet Bijma
Sociaal werker
06 810 33 519
m.bijma@torion.nl

Natasja Steenbergen
Sociaal werker
06 238 24 458
n.steenbergen@torion.nl

Sandy Elema
Toegangsteam
14 050
s.elema@haren.nl

Marjanne Wigchers
Sociaal werker

Emiel van der Feen
Vluchtelingenwerk
06 267 13 543
e.vdfeen@torion.nl

Zemira Enuma
Beheer

z.enuma@torion.nl

Miriam Schleijpen
Stafmedewerker
06 313 79 173
m.schleijpen@torion.nl

Marja Wilting
Sociaal Werker / Budgetcoach
06 469 12 197
m.wilting@torion.nl

Jan Piening
Sociaal Werker / Opbouwwerker
06 146 65 106
j.piening@torion.nl

Judith Brekhof
Sociaal Werker
06-154 54 227
j.brekhof@torion.nl

Marco in ’t Veldt
Communicatieadviseur
 
m.veldt@torion.nl

Marije Kerkhof
Sociaal Werker
06 508 42 065
m.kerkhof@torion.nl